Ogłoszenia

Zmiana podstawowej platformy

Drodzy Członkowie społeczności,

ostatni rok był dla Sztabu jak i Społeczności szeregiem wyzwań. Pojawienie się na froncie kolejnej części symulatora ArmA wymagało od Nas wielu dyskusji i decyzji oraz wytężonej pracy. Z jednej strony platforma ArmA 2 pozwalała na regularne i stabilne rozgrywki, z drugiej młodszy brat pokazywał swą atrakcyjność i przewagę w wielu aspektach. Chociaż brak doświadczenia nie do końca pozwalał rozwinąć na początku skrzydła, przy wytężonej pracy Administracji i Członków społeczności udało się stworzyć serwer, który dzisiaj pozwala na stabilne i regularne rozgrywki.

Jak Wszyscy wiemy zmiany są nieuniknione, a Arma Coop Corps nigdy nie uciekało przed możliwościami rozwoju. Dlatego Sztab z nostalgią żegna platformę ArmA 2 i wita na horyzoncie młodsze dziecko Bohemia Interactive platformę ArmA 3. Więc kończąc słowa wstępu informujemy, że:

Decyzją Sztabu , z dniem 1.01.2015 Arma 3 oficjalnie staje się podstawową platformą rozgrywek Arma Coop Corps. Jednocześnie tego dnia ograniczone do minimum zostaje wsparcie dla platformy Arma 2.

Co za tym idzie?

– Rekrutacja na platformie ArmA 2 zostaje zamknięta. Przyjmowani będą jedynie nowi rekruci chętni brać udział w rozgrywkach ArmA 3.
– Wszelkie nowe awanse będą rozpatrywane jedynie pod kątem aktywności na platformie ArmA 3. Wszelkie awanse na podstawie aktywności platformy ArmA 2 zostają zamrożone.
– Paczka addonów na serwerze ArmA 2 jest ostateczna i nie będzie już aktualizowana.
– Priorytet w rezerwacji terminów na misje z zapisami otrzymują rozgrywki na platformie ArmA 3. Rozgrywki z zapisami na platformie ArmA 2 nadal mogą być organizowane, jednak wymagają minimum dwutygodniowego wyprzedzenia przy rezerwacji terminu przez dział Kontakt ze sztabem.
– Serwer ArmA 2 nie zostaje zamknięty, chętne osoby nadal mogą zbierać się o godzinie 20 i prowadzić rozgrywki. Nowe misje nadal będą wrzucane.
– Rozgrywki na serwerze ArmA 2 dalej podlegają regulaminom społeczności i osoby łamiące zasady będą karane.
– Szkolenia Master Classes na platformie ArmA 2 zostają zamknięte.