Lider

MC: LIDER

„Dowódcy muszą ciągle rozmawiać ze swym wojskiem; im więcej żołnierze widzą i słyszą swych dowódców, częściej są przez nich wprowadzani w sytuację, tym wyższe jest ich morale. Dowódca musi stale śledzić stan ducha swych żołnierzy tak, aby mógł uchwycić odpowiedni moment psychologiczny dla rozpoczęcia pogawędek ze swym wojskiem”- Sir Bernard Law Montgomery

Kto poprowadzi do walki? Kto podejmie się wyzwania dowodzenia? Kto sprawi aby ten wystraszony żołnierz porwał się z szabelką na wrogie czołgi? Tylko i wyłącznie TY! Prawdziwy „Lider” za którym ludzie pójdę w największy ogień! Dołącz do najlepszych dowódców ACC! Zostań Liderem!

Przede wszystkim zapoznaj się z krótkim treściwym poradnikiem. Zawiera on minimum potrzebnej wiedzy, abyś mógł przystąpić do drugiego etapu. Czytanie nie boli!

Następnie zapisz się i ukończ mordercze szkolenie które będzie twoim drugim etapem. Tutaj wreszcie nauczysz się jak być sprawnym dowódcą. Oczywiście jeśli tylko twój organizm wytrzyma 4 godziny morderczego szkolenia.

Kiedy już przeżyjesz to szkolenie. Przyjdzie czas na twój egzamin. Pod czujnym okiem instruktora, wykażesz się swoimi umiejętnościami, gdzie każda twoja decyzja będzie miała wpływ na powodzenie misji. Presja będzie ściekać z potem po tyłku, a adrenalina kopnie cię w …

A gdy już ukończysz całkowicie szkolenie… Gdy przetrwasz i wykażesz się jako dowódca, być może przyozdobi Cię złota baretka Lidera!