Nadchodzące rozgrywki Joint-Op

Witajcie!

Współpraca ACC z innymi społecznościami i grupami związanymi z Armą 3 układa się w ostatnim czasie bardzo dobrze.
Wyników tejże współpracy, będziecie mogli doświadczyć sami, już wkrótce na kilku dużych rozgrywkach Joint-Op.

Joint-Op Fuga

Już w następną sobotę (20.02) RO 36+ Fuga: Organizowana na naszym serwerze oryginalna rozgrywka RealOP, podczas której część slotów obsadzona zostanie przez gości z grupy AFTP (Arma Fans Team Poland), z którymi to mieliśmy okazję wspólnie zagrać na zeszłorocznym JO Blue Diamonds. Już w tej chwili zapisanych jest (włącznie z gośćmi) ponad 40 osób, a więc szykuje się klimatyczna misja, na dużą skalę.
Zapisy dostępne w temacie: Zapisy

Joint-Op Operation Paid Duty

Tymczasem już tydzień później, w sobotę 27.02.2016 weźmiemy udział w wydarzeniu organizowanym przez http://armaworld.de/: TvT Operation Paid Duty – rozgrywce drużynowej w której weźmie udział aż sto osób z kilku różnych zagranicznych społeczności i klanów. Zaproszenie takie otrzymaliśmy już drugi raz: w grudniu ubiegłego roku dwa squady dzielnych żołnierzy z ACC miały okazję wykazać się w obronie lotniska na podobnym wydarzeniu: TvT 80 ARDAKAN CLAW.

Uczestnicy Joint-Opa

Zapisy na rozgrywkę są już dostępne w temacie na naszym forum: Zapisy
Ale to nie koniec ciekawych wydarzeń.
W sobotę, 5 marca odbędzie się spory JO: ,,Granica Agresora – kryptonim KOSYNIER”, organizowany przez 4DSR (również gościliśmy ich na ubiegłorocznym JO Blue Diamonds), w którym udział weźmie kilka polskich grup. Jako ACC zostaliśmy również zaproszeni, i to do obsadzenia ważnych ról: plutonu pancernego czołgów Leopard. Ponieważ są to specjalistyczne sloty, zapisy dla całej społeczności nie będą otwierane a reprezentować będzie nas jedynie delegacja z Regimentu Pancernego.
Liczymy, że chłopaki pokażą klasę.

Oczywiście to nie koniec, a kolejne miesiące kryją jeszcze więcej niespodzianek, ale na te, będziecie musieli jeszcze trochę poczekać…

Administracja ACC.