Weekend z Arma Coop Corps!

Już dzisiaj 16 grudnia będzie miała miejsce misja TvT:

Projekt Prometeusz

 autorstwa STALKER14.

Jest to kontynuacja serii misji Red-Water!

Data: 29.07.2015 rok przed wydarzeniami z Red Water 1.

Na terenie jednostki wojskowej za czasów starego rządu Filistanu w wielkiej skale istniało laboratorium wojskowe. W momencie zamachu stanu, naukowcy w obawie przed wykorzystaniem broni która została tam stworzona zaszyfrowali wejście do obiektu. Jeżeli zostanie wprowadzony zły kod bądź zostanie użyta siłą do zniszczenia drzwi, cały kompleks eksploduje. Został stworzony specjalny kod z 4 kluczy oraz bezpiecznika sterującego. Klucze rozdano naukowcom i kazano im się ukryć do momentu uspokojenia sytuacji a klucz główny ukryto nieopodal w lesie. Niestety przed rozejściem się naukowców w ambulatorium dochodzi do eksplozji i uwolnienia się trującego gazu. Po szybkim zamknięciu oraz ucieczce naukowcy w katuszach umierają w lesie na terenie jednostki.

Nowy dyktator jest wściekły, że jego ludzie nie są w stanie dostać się do wnętrza obiektu. Niestety po kilkunastu dniach udaje im się znaleźć panel sterujący który wykrywa ostatnie miejsce kluczy.

Jeden z naukowców pracował również dla Zielonych Wysp które zostały szybko poinformowane jak zabezpieczony został projekt Prometeusz.


W sobotę natomiast odbędzie się rozgrywka COOP:

A Man’s Gotta Do…

zrobiona przez Lt.Mic.

Działania powietrzno-szturmowe w pełnej krasie, czyli to co misie lubią najbardziej!

Misja odbędzie się w ramach cyklu JO z grupami: AFTP i 7WEDS.

je1d82k

Jest rok 1992, nasz wywiad donosi, że w garnizonie Altis doszło do buntu. Buntowi przewodzi pułkownik Costa, jest on szefem instytutu badawczo-rozwojowego Wojsk Obrony Czarnorusi.
Według wywiadu grupa naukowców, z jego placówki, próbowała zbiec do USA w obawie przed prześladowaniami, lecz została przechwycona w hotelu. Dane badawcze i projekt ‘Billionaire’ muszą pozostać w rękach NATO, a dokładniej USA. Zadanie jest proste przechwycić wszelkie dane, pracowników i elementy projektu ‘Billionaire’ dostarczyć co się da do sztabu resztę zniszczyć. Dane zdobyte w hotelu i od zakładników powinny pozwolić nam na ustalenie lokalizacji tajnych fabryk i składów już wyprodukowanych materiałów jak i danych produkcyjnych. Które pozwolą na wyznaczenie dalszych zadań. W związku z wielką wagą misji pluton z 75th Rangers podlega pod bezpośrednie rozkazy wyznaczonego przez wywiad CIA oficera z dowództwa batalionu.
Ale czy to wszystko prawda…?


W niedzielę natomiast z bujania w obłokach spadamy na gąsienice!

Misja COOP plutonem zmechanizowanym będzie zamykać ten weekend.

URAGAN

Autor: Cichy

bmps

138 Brygada Zmechanizowana FR walczy z siłami obrony Nogovy. Od niespełna miesiąca szala zwycięstwa przechyla się na nasza stronę. Zdobywamy wieś za wsią, miasto za miastem na wyspie. Wczoraj siły Nogovy przeprowadziły śmiały kontratak zdobywając most i zatrzymując się na wsi Neveklov. Odrzucając połączone siły 2 i 3 plutonu zmechanizowanego daleko do tyłu, zmuszając je do defensywy. I tu wchodzimy my, nasz 1 pluton zmechanizowany, dotąd straż tylna, dostał zadanie odbicia wsi , zajęcia mostu i poprowadzeniu ataku na sztab wojsk wroga w miasteczku Lipany.


Zapowiada się gorąco! Zapraszamy! 🙂