JO przez armaworld.de

JointOP Paid Duty – Podsumowanie

Witajcie!

W ostatni weekend ekipa ACC wzięła udział w międzynarodowym wydarzeniu: TvT Operation Paid Duty organizowanym przez armaworld.de, o którym informowaliśmy wcześniej. Dla tych, którzy nie mieli okazji wziąć w nim udziału przedstawiamy małe podsumowanie:

  • Sto osób
  • Siedem klanów i społeczności
  • Trzy frakcje
  • Trzy godziny manewrowania i starć w północnym altis

Tak w dużym skrócie można opisać rozgrywkę.

Paid Duty grupy

ACC obsadziło dwie z trzech drużyn we frakcji ION – najemników, których głównym zadaniem była eskorta ministra Altis na spotkanie z oficerem AAF (bądź wzbogacenie się w inny sposób). Po długich starciach i jeszcze dłuższych negocjacjach, najemnikom pod dowództwem Raini z TF47 udało wymanewrować i pokonać większość przeciwników, wychodząc zwycięsko z potyczki z minimalnymi stratami. Na koniec rozgrywka została podgrzana ciekawym akcentem jakim była zasadzka ostatnich sił rebelianckich na wycofujące się siły.

Od słów bez wątpienia lepszy jest obraz – poniżej możecie więc zobaczyć jak wyglądała misja z perspektywy jednego z FTLi w druzynie Bravo (Lt_Mic).

Oprócz powyższego filmiku możecie zobaczyć także zapis oficjalnego streamu z rozgrywki https://www.youtube.com/watch?v=KMrr8v1msn8 (komentarz w języku niemieckim).

Operation Paid Duty to oczywiście nie ostatnie z tego typu wydarzeń. Kolejne rozgrywki JO są już w planach – damy wam znać gdy będą się zbliżać.