JointOp Co 75 Blue Diamonds – podsumowanie

606268a04e702

Witajcie,

czas na podsumowanie jednego z najważniejszych wydarzeń w naszej Społeczności Arma Coop Corps – JoIntOP !

Zebranie nastąpiło 07/11/15 o 19:00 lokalnego czasu, frekwencja od strony Gości dopisała w 100%. Zaś całość grających wyniosła 69 osób.

Nie odbyło się jednak bez technicznych niuansów. Jednak co to dla NAS !!! Nad misją głowiło się wiele osób, dbających o to by każdy szczegół nasycił nawet najbardziej wygłodniałego gracza sceny Arma 3. Lekko po czasie ale wciąż z pozytywnym nastawieniem spotkaliśmy się wszyscy na na Naszym serwerze by przeżywać i bawić się przez kilka najbliższych godzin.

Piechota, jednostki specjalne, lotnictwo oraz pancerniacy – dali z siebie wszystko, nawet po Debrief’ie trwały jeszcze długie nocne dyskusje i odnieśliśmy wrażenie, że JO odbył się tak dobrze, jak jego przygotowanie.

Z ramienia Sztabu dziekuje osobom zaangażowanym w jego realizację a w szczególności Berek‘owi za kontakt z pozostałymi Społecznościami i kluczową organizację całości pomysłu.

Lista płac poniżej ;)

[4DSR]

Budek,Grippen,Knifo,Kryng3r,Madness,Pablo,Panczo,Riwer,Snajpie,Will,Masakrator,Peja

[AFTP]

KaWa,Woj,Raku,Kucic,MegDam,Yahoo,Sly,Golas,Magnum

[GCT]

Wynarator, Kamyk, JJK, Ciągnik, Bany, JohnRico, Neelix, Jajo, Asthaven

[ACC]

Doman,Tiberrias,Red,Osti,Lt_Mic,Coren,Rutek,Ariel,Berek,Ataren,Bober,Cender,Maler,Barney,Scar,Trawa,Predek,Stalker14,Mirko,Szakal,Grynio,Samowar,Dagon,Agora,Towarzysz,Tox,Jules,Semir,Bielik,Maras,Don Mateo,Jimmy,Letho,Tes,Maro,Czacha,Stasica,Yankeee,Czarek90.